מוזמנים להתרשם מהביקורות שלנו בגוגל

איה מנור
איה מנור
15:12 17 Aug 21
אלי רציתי להודות לך על הדרך שליוות אותנועל היושר ההגינות ההכוונה והעזרה למצוא את בית חלומותיי מעריכים מאד איה ורועי.
מרדכי נשיא
מרדכי נשיא
04:23 12 Jun 21
אם מתווך אז רק צויס. אדם מדהים, רגיש המבין בדיוק את המשימה שלפניו. בכישרון רב מחבר בין משפחו. לנכסים המתאמים להם. חוויה טובה המותירה טעם טוב אצל המוכר ואצל הקונה גם יחד. בקיצור שווה מאוד את המחיר ובכלל שווה להכיר את האדם. מומלץ ביותר.
דבורה ריטרמן
דבורה ריטרמן
06:40 09 Jun 21
אלי מתווך נדיר! עבד קשה מאוד בשביל למצוא לנו בית מתאים לדרישות שלנו. היה תמיד סבלני, אדיב ונעים.שירות מעל ומעבר, ממליצה בחום!!
אורית חכים
אורית חכים
13:49 28 Jan 21
אלי היקר, תודה רבה על השירות המדהים!מכירת בית זו עסקה משמעותית ומלחיצה קצת☺️ והודות לך זו הייתה חוויה מדהימה!השקיפות, האמינות והכי חשוב דיוק במציאת הלקוח המתאים שזה בלבד עבודה שמעידה על מקצועיות.אז שוב תודה! בטוחה שאמליץ בחום לכל מי שירצה לקנות/למכור.להתראות בבית הבא🙏🙏
Shenhav Atiya Monin
Shenhav Atiya Monin
03:53 22 Jan 21
מתווך בחסד עליון!!!לאחר שיחה אחת עם אלי הבין כי יש לי רצון לרכוש בית באורנית.במיידי החל בעבודה, ביומיים הראה לי תשעה בתים כאשר ידעתי ששלושה מהם הם אופציה טובה עבורי.ביום השלישי היינו במו"מ מתקדם לקניה שבסופו של דבר לא צלח, אך אלי לא התייאש ומיד הכין את הקרקע לאופציה השניה שאכן צלחה.אלי ליווה את כל תהליך הרכישה בין במענה לשאלותיי והן בגישור בין עורכי הדין.אלי היה הקטליזטור של העסקה, בזכותו העסקה תוקתקה כמו שרציתי.ממליצה מאוד לא תתאכזבו.
לקריאת כל הביקורות
js_loader

Compare listings

לְהַשְׁווֹת